Pozvání na Benefiční koncert ve Skoronicích

1. 9. 2025

Přijměte prosím moje srdečné pozvání na Benefiční koncert, který se uskuteční při příležitosti Skoronské pouti v sobotu 6. září 2025 od 17:00 hod. v kostele sv. Floriána ve Skoronicích.

 Zahraje Vám uskupení osmi vynikajících muzikantů zvučných jmen vytvořené speciálně pro tento koncert – violista Pavel Nikl, houslista Jaromír Kučera, klarinetistka Jana Černohouzová, klavíristky Zuzana Antlová, Monika Bažantová-Vavříková a Kateřina Martykánová, dále pak trombonista Michal Černý a flétnistka Ludmila Andrýsková.

V rámci nabitého programu zazní skladby světoznámých autorů G. Frescobaldiho, A. Dvořáka, C. Debussyho, K. Schoonenbeeka, A. Piazolly, A. Skoumala a dalších. 

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na podporu financování nové dlažby a dalších oprav v kostele sv. Floriána ve Skoronicích.

Bude mi ctí, pokud přijmete toto pozvání – přispějete tak k vytvoření neopakovatelné atmosféry plné nevšedních kulturních zážitků, které Vám rádi zprostředkují naši brilantní muzikanti.

S úctou a přátelským pozdravem – Mgr. Lukáš Plachý, DiS., starosta

Zpět na titulní stránku