POSTNÍ SOUTĚŽ PRO RODINY S DĚTMI

19. 2. 2021

Prožijme s dětmi lépe dobu postní tím, že se v rodinném kruhu budeme věnovat rozvíjení víry a biblickým příběhům a to buď vlastní četbou nejlépe v dětské Bibli, nebo s využitím internetu či TV Noe.

    • Aplikace Bible pro děti je teď k dispozici pro chytré telefony a tablety s Androidem, a to úplně zdarma! Děti objevují známé příběhy z Bible prostřednictvím interaktivních dobrodružství a krásných animací.
    • Ovečky v karanténě – pořad pro děti na TV Noe vždy ve čtvrtek v 19:10, opakování v sobotu v 9:30 a v neděli v 19:05. Na internetu jsou pořady v archivu: https://www.tvnoe.cz/
    • Vlčí doupě – stránky, které obsahují nedělní kázání pro děti: http://vlcidoupe.cz/
    • Jakékoliv obdobné možnosti, které rodina najde.

Každá rodina se může do soutěže zapojit tím, když na farní e-mail: favracov@ado.cz pošle zprávu, jaký příběh si s dětmi přečetla nebo jaký pořad či program využila. V soutěži budou dvě kategorie: V první se hodnotí, kolikrát nějakou možnost během doby postní rodina využije a pošle zprávu o tom, co děti zaujalo, nebo co si zapamatovaly. Ve druhé se budou hodnotit zajímavější příspěvky obsahující aspoň pět vět o tom, co děti či celou rodinu zaujalo nebo k čemu je takový program přivedl. Pro výherce budou připraveny herní, knižní nebo DVD ceny z Biblické produkce.

Zpět na titulní stránku